Dhome Dopio Deluxe

Ballkon & Pamje Anesore nga Deti

Kjo dhome dopio ka nje ballkon, mini-bar dhe sistem izolimi. Kjo dhome eshte e perkryer per nje cift. Hotel Sole Luna ne Borsh, i ofron turisteve dhoma të mobiluara me kujdes, hapesire ​​dhe pamje te kendshme.

1 Krevat Dopio

2 Te rritur

22 m²

Pamje Anesore nga Deti