Suite Deluxe

Me Ballkon & Pamje nga Deti

Kjo suite ka nje ballkon, mini-bar dhe ajer te kondicionuar. Kjo suite eshte e perkryer per nje familje. Hotel Sole Luna ne Borsh, i ofron turisteve dhoma te mobiluara me kujdes, hapesirë ​​dhe pamje te kendshme.

1 Krevat Dopio + Sofa

4 Te rritur

40 m²

Pamje nga Deti