Suite Deluxe

Me Ballkon & Pamje Anesore nga Deti

Kjo suite permban nje ballkon, zone qendrimi dhe mini-bar. Kjo suite eshte e perkryer per nje familje. Hotel Sole Luna ne Borsh, i ofron turisteve dhoma te mobiluara me kujdes, hapesire ​​dhe pamje te kendshme.

1 Krevat Dopio + Sofa

4 Te rritur

40 m²

Pamje Anesore nga Deti