Dhome Treshe Deluxe

Me Ballkon & Pamje Anesore nga Deti

Kjo dhomë treshe permban nje ballkon, ajer te kondicionuar dhe TV te sheshte. Kjo dhomë eshte e perkryer per nje familje ose miq. Hotel Sole Luna në Borsh, i ofron turisteve dhoma te mobiluara me kujdes, hapesire ​​dhe pamje te kendshme.

1 Krevat Dopio + Sofa

3 Te rritur

27 m²

Pamje Anesore nga Deti